Totalbud Inwestycje Sp. z o.o. | ul. Kozia Górka 404-317 Warszawa | Tel.:  22 660 30 62  22 660 30 62 | E-mail: biuro@totalbud-inwestycje.pl
Totalbud - Inwestycje

Transport materiałów sypkich i ponadgabarytowy Warszawa

Jedną z gałęzi działalności naszej firmy są realizacje zleceń transportowych wszelkiego rodzaju. Od przewozów gabarytowych, przez transport materiałów sypkich, aż wreszcie po przewozy nietypowych gabarytów. Wszystkie zlecenia realizowane są przez doświadczonych kierowców, przy użyciu własnej floty pojazdów naszej firmy.

Posiadamy dedykowane auta do transportu materiałów sypkich - czteroosiowe wywrotki, a także naczepy typu patelnia. Obok przewozów typowo budowlanych zajmujemy się również transportem ponadgabarytowym. W naszej flocie znajdują się dwa nowoczesne zestawy o ładowności 50T każdy.

Transport ładunków ponadgabarytowych

Transport ponadgabarytowy - 1 Transport ponadgabarytowy - 2

Bezpieczny przewóz towarów o nienormatywnych wymiarach? Pewność, że przewożony ładunek dotrze do miejsca przeznaczenia w nienaruszonym stanie? Transport ponadgabarytowy to nie tylko kwestia odpowiedniego sprzętu, ale także wieloletniej praktyki. Przewozimy zarówno ładunki ciężkie, jak i przestrzenne.

Jak możemy pomóc Ci przy transporcie ponadgabarytowym? Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami w zakresie transportu ponadnormatywnego. Przewozimy nie tylko ogromnej wielkości sprzęt budowlany, ale także zbiorniki technologiczne, maszyny rolnicze oraz wiele innych gabarytów, które wymagają profesjonalnego transportu!

Transport materiałów sypkich

Transport ponadgabarytowy - 3 Transport ponadgabarytowy - 4

Chcesz szybko pozbyć się pozostałości po budowie bądź wyburzaniu? Poszukujesz profesjonalnego transportu wywrotką? Skontaktuj się z nami! Szybko i sprawnie wywieziemy wszelkiego rodzaju materiały sypkie oraz inne elementy zalegające na Twojej posesji. Wszystkie zlecenia realizujemy przy użyciu własnych wywrotek.

Firma Totalbud Inwestycje to kompleksowe podejście do realizacji w zakresie wyburzania. Profesjonalizm, doskonałe tempo działania oraz perfekcyjny poziom bezpieczeństwa wszystkich zleceń - oto nasze zasady.

Najwyższa jakość usług

Transport ponadgabarytowy - 5

Zespół doświadczonych specjalistów, rozbudowany park maszynowy, regularnie poszerzany o najnowocześniejsze maszyny - oto atuty naszej firmy. Dzięki wieloletniej praktyce realizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia w zakresie transportów ponadgabarytowych - zapewniając bezpieczne i sprawne wykonanie przewozu.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się