Totalbud Inwestycje Sp. z o.o. | ul. Kozia Górka 404-317 Warszawa | Tel.:  22 660 30 62  22 660 30 62 | E-mail: biuro@totalbud-inwestycje.pl
Totalbud - Inwestycje

Roboty drogowe Warszawa

Szeroka specjalizacja w zakresie budownictwa drogowego i robót drogowych sprawia, że firma Totalbud Inwestycje z Warszawy jest jednym z liderów budownictwa drogowego w Warszawie i okolicach. Doświadczona kadra, setki zrealizowanych prac oraz stale poszerzana baza maszynowa sprawiają, że podejmiemy się każdej, nawet najtrudniejszej, realizacji.

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do robót drogowych. Oprócz nich oferujemy także zagospodarowanie terenu w okolicach budynków (na przykład place, chodniki czy nawet parkingi). Ponadto, wykonujemy także badania geotechniczne gruntów, które niezbędne są do określenia jakości podłoża w danym miejscu.

Kompleksowe prace drogowe w Warszawie i okolicach

Roboty / prace drogowe - 1 Roboty / prace drogowe - 2

Jakie prace wykonujemy? Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie robót drogowych wszelkiego rodzaju. Wykonujemy podbudowy pod drogi (od krajowych po autostrady), ale również przygotowujemy grunt pod lotniska czy różnego rodzaju powierzchnie betonowe. Budujemy nasypy oraz zajmujemy się utrzymaniem terenu.

Rozbudowany park maszynowy sprawi, że wszystkie realizacje z zakresu robót drogowych wykonamy szybko i sprawnie. A posiadana na własność i stale rozszerzana o nowe pojazdy firmowa flota sprawi, że wszystkie prace drogowe zrealizowane zostaną z najwyższą dbałością o szczegóły oraz w założonym terminie.

Nasypy

Roboty / prace drogowe - 3 Roboty / prace drogowe - 4

Jedną z najczęściej wykonywanych przez nas czynności w ramach robót drogowych jest budowa nasypów. Taki nasyp jest potem zlokalizowany w miejscu prowadzenia inwestycji aż do momentu położenia tam nawierzchni. Posiadamy nowoczesny park maszyn i pojazdów, które umożliwiają wykonywanie tego rodzaju realizacji.

Tworzenie nasypów nie jest wcale tak prostym zadaniem jak to mogłoby się wydawać. Odpowiedni dobór gruntu, wielkości warstw oraz zabezpieczenie całej konstrukcji przed osiadaniem to warunki absolutnie konieczne, by zapewnić bezpieczeństwo w trakcie danej realizacji. Ścisła kontrola jakości pozwala nam tworzyć konstrukcje o doskonałej wytrzymałości.

Podbudowy pod drogi, autostrady, lotniska, nawierzchnie betonowe

Roboty / prace drogowe - 5 Roboty / prace drogowe - 6

Podbudowy pod drogami to niezwykle ważny element, mający niebagatelny wpływ na trwałość samej trasy. Odpowiednio wykonana podbudowa, z dodatkowym zabezpieczeniem, dodatkowo zrealizowana przy użyciu wysokiej klasy materiałów ochroni nawierzchnię drogi przed uszkodzeniami mogącymi wynikać z warunków w danym miejscu.

Jak stworzyć podbudowę, która wytrzyma nacisk pojazdów poruszających się daną trasą? Absolutnie kluczowym czynnikiem jest tu dobór odpowiednio kruszywa o odpowiedniej ziarnistości, co pozwoli na zwiększenie trwałości danej trasy. Samo kruszywo zagęszczane jest w warunkach wilgotności optymalnej.

Zagospodarowanie terenu w obrębie budynków

Budowa to jedno, a żeby doprowadzić daną posesję do stanu umożliwiającego jej normalne użytkowanie konieczne jest zagospodarowanie terenu dookoła. Również w tym zakresie świadczymy wysokiej jakości usługi. Szybko i profesjonalnie zadbamy o przestrzeń dookoła stworzonej właśnie inwestycji, dzięki czemu możliwe stanie się jej użytkowanie.

W jaki sposób realizujemy usługi zagospodarowania terenu wokół budynków, które stworzyliśmy? To nie tylko uprzątnięcie i dokładne oczyszczenie terenu z pozostałości po budowie, ale również posadzenie w tym miejscu roślin czy trawnika. Zadbamy o to, by teren wokół Państwa inwestycji wyglądał schludnie oraz estetycznie.

Profesjonalne budownictwo drogowe w Warszawie - drogi technologiczne

Odpowiednio wykonana droga technologiczna ma ogromny wpływ na szybkość realizacji każdej inwestycji. Taka droga zapewni odpowiednie zaplecze logistyczne na placu budowy danej inwestycji, umożliwiając szybkie i sprawne przemieszczanie się sprzętu budowlanego, pracujących przy jej wykonaniu osób oraz niezbędnych materiałów.

Drogi technologiczne stworzone na placu budowy mają również niebagatelny wpływ na lokalne środowisko. Nie tylko pozwalają uniknąć degradacji terenów zielonych przez przejeżdżające na inwestycję pojazdy, ale ich obecność pozwoli także na stworzenie specjalnych miejsc składowania odpadów, które powstają w trakcie jej realizacji.

Badania geotechniczne

Czym są badania geotechniczne? To działania, które pozwalają na określenie jakości podłoża pod budowę drogi. Oferujemy badania tego typu zarówno w przypadku dróg które dopiero mają powstać, jak również istniejących odcinków (na przykład,celem określenia zakresu ich remontu). Formę badań geotechnicznych (liczbę punktów badawczych czy ich lokalizację), ustalamy w porozumieniu z inwestorem

Zakres naszej działalności obejmuje Warszawę i okolicę:

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się