Totalbud Inwestycje Sp. z o.o. | ul. Kozia Górka 404-317 Warszawa | Tel.:  22 660 30 62  22 660 30 62 | E-mail: biuro@totalbud-inwestycje.pl
Totalbud - Inwestycje

Wyburzenia Warszawa

Praktycznie od początku działalności firmy Totalbud Inwestycje oferujemy usługę rozbiórek i demontażu budynków. Do tej pory wykonaliśmy setki realizacji w Warszawie i okolicach - rozbieraliśmy budynki o naprawdę różnorodnej powierzchni, konstrukcji czy wysokości. Niektóre z dotychczasowych realizacji prezentujemy na zdjęciach obok.

Usługi rozbiórek budynków realizujemy w sposób kompleksowy. Wykonujemy praktycznie wszystkie typy wyburzeń - od rozbiórek mechanicznych, przez wyburzenia ręczne, aż po rozbiórki minerskie. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, które jest właściwie najważniejszym aspektem każdej procedury rozbiórki.

Wyburzenia na terenie Warszawy i nie tylko

Rozbiórki i wyburzenia budynków - 1 Rozbiórki i wyburzenia budynków - 2

Wyburzanie budynków to proces, który wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale także wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. Najważniejszym elementem każdej realizacji związanej z rozbiórką jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa - zarówno dla samej konstrukcji budynku, jak również otoczenia posesji na której się znajduje.

Wyburzanie budynków zawsze jest projektem, który przygotowujemy absolutnie od podstaw. Nie tylko kompleksowo planujemy cały proces wyburzania, ale również zabezpieczamy cały teren. Po zakończeniu całego procesu sprzątamy w miejscu realizacji oraz zajmujemy się wywozem i utylizacją zalegającego tam gruzu i innych odpadów budowlanych.

Powierzchnia nie ma znaczenia

Rozbiórki i wyburzenia budynków - 3 Rozbiórki i wyburzenia budynków - 4

Rozbierzemy każdy budynek! Nie ma dla nas znaczenia czy to niewielki dom, hala przemysłowa, wielopiętrowa konstrukcja czy nieużywany biurowiec. Posiadamy szerokie doświadczenie w wyburzeniach budynków o każdej wielkości. Pracujemy z różnymi konstrukcjami, o różnych strukturach i na różnych wysokościach.

Rozbiórki wykonujemy głównie na obszarze Warszawy oraz najbliższych okolic stolicy. Dbamy nie tylko o samo wyburzenie budynku, ale także o uprzątnięcie terenu z odpadów budowlanych. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie - prosimy zatem o kontakt celem ustalenia szczegółów oraz uzyskania wyceny prac.

Rozbiórki mechaniczne

Rozbiórki i wyburzenia budynków - 5

Rozbiórki mechaniczne realizowane są przy użyciu sprzętu wyposażonego w niezbędne dla tego celu dodatki, jak choćby szczęki kruszące, hydrauliczne młoty, chwytaki czy nożyce recyklingowe. To jedna z najszybszych i najbardziej wydajnych metod wyburzania budynków. Warto jednak wiedzieć, że wymaga ona specjalnych procedur bezpieczeństwa.

Dlaczego to takie ważne? Celem rozbiórek mechanicznych jest wyburzenie w taki sposób, by jak najszybciej i najbezpieczniej przenieść całą masę budynku na niższe poziomy, a w ostateczności do gruntu. Wyburzanie metodą mechaniczną wymaga sporego zapasu bezpieczeństwa - właśnie dlatego należy je powierzyć doświadczonym wykonawcom.

Rozbiórki minerskie

Czym są rozbiórki minerskie? W ramach tej metody wyburzeń stosujemy materiały wybuchowe zamiast narzędzi czy maszyn. Czy to bezpieczne? Cóż, rozbiórki tego rodzaju stosujemy wyłącznie w miejscach, gdzie możliwe jest utrzymanie konkretnego kierunku upadku wyburzanego lub jego fragmentu.Bardzo istotne jest także kontrolowanie drgań, jakie powstają po uderzeniu rozbieranego budynku o ziemię.

Czy to skuteczna metoda rozbiórki? Warto pamiętać, że materiały wybuchowe wyzwalają ogromną ilość energii. W rezultacie, są one znacznie bardziej wydajne niż pozostałe sposoby wyburzeń. Nie bez powodu zatem stosujemy materiały wybuchowe w przypadku dużych konstrukcji - jak choćby kominy czy wieże.

Rozbiórki ręczne

Kiedy wykonujemy rozbiórki ręczne? Tego rodzaju działania stosuje się w przypadku, gdy dany budynek (bądź jego część) ma po wykonaniu rozbiórki nadal nadawać się do eksploatacji. Wtedy w ruch idą wiertarki, minikoparki oraz miniładowarki, które umożliwiają szybkie i sprawne dotarcie do wybranych miejsc.

Wyburzamy budynki na terenie Warszawy i okolic

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się