Totalbud Inwestycje Sp. z o.o. | ul. Kozia Górka 404-317 Warszawa | Tel.:  22 660 30 62  22 660 30 62 | E-mail: biuro@totalbud-inwestycje.pl
Totalbud - Inwestycje

Oferta

Oferta Totalbud Inwestycje

Profesjonalna firma budowlana z Warszawy

Zadania, w których specjalizuje się nasza firma, w dużej mierze obejmują wszelkiego typu prace ziemne. Wykonujemy je za pomocą profesjonalnych maszyn budowlanych, które mamy w firmowym parku. Są to zarówno pojazdy transportowe, jak i koparki czy koparko-ładowarki, dzięki którym możemy przemieszczać duże partie ziemi, kruszywa czy wykonywać wykopy.

Podstawę wielu prac stanowią badania geotechniczne. Jako specjaliści wiemy, że trwała i znosząca duże obciążenia droga, może powstać wyłącznie na podłożu o odpowiedniej spójności. Wykonując podbudowy pod drogi czy lotniska, nasypy czy stabilizację gruntów, nasza firma budowlana z Warszawy zawsze uwzględnia wyniki takich badań.

Ważną część naszych usług obejmują rozbiórki i wyburzenia obiektów. W realizacji takich przedsięwzięć obowiązują te same przepisy budowlane, które stosuje się przy wznoszeniu budynków.

Ponieważ Total Bud to firma ogólnobudowlana, doskonale znamy te przepisy i stosujemy je również przy pracach rozbiórkowych. Zawsze poprzedzają je uzyskanie stosownych pozwoleń i staranne zabezpieczenie placu, na którym odbywa się wyburzanie.

Dzięki temu wyburzenia są przeprowadzane z zachowaniem bezpieczeństwa pracowników i osób postronnych. Z podobną starannością realizujemy też usługi remontowe w Warszawie oraz inwestycje budowlane.

Recykling i remediacje gruntów w trosce o środowisko

Każda budowa, rozbiórka obiektu czy przygotowanie gruntu pod inwestycję niosą za sobą zagrożenia dla środowiska naturalnego. Jednym z nich jest nagromadzenie dużej ilości odpadów, wymagających specjalnych metod utylizacji. Największym problemem bywają odpady porozbiórkowe, wśród których są nie tylko elementy betonowe, ale też metalowe, z tworzyw sztucznych, ceramiczne i wiele innych.

Total Bud to firma budowlana, która sprząta po sobie, pozostawiając czysty plac robót. Zajmujemy się wywozem odpadów porozbiórkowych własnym transportem, prowadzimy recykling odpadów betonowych, a dzięki kruszarkom, wykorzystujemy ten materiał do prac drogowych.

Dysponujemy samochodami, którymi możemy przewieźć ładunki ponadgabarytowe. Wykonujemy też remediacje in situ, ex situ oraz rekultywację gruntu na terenach poprzemysłowych.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się