Totalbud Inwestycje Sp. z o.o. | ul. Kozia Górka 404-317 Warszawa | Tel.:  22 660 30 62  22 660 30 62 | E-mail: biuro@totalbud-inwestycje.pl
Totalbud - Inwestycje

Utylizacja gruzu Warszawa

Totalbud Inwestycje to firma, która troszczy się o środowisko naturalne. Doskonale wiemy, jak wiele odpadów powstaje w trakcie różnych prac budowlanych. Dbając o naturę, wprowadziliśmy do swojej oferty usługę recyklingu materiałów i odpadów budowlanych. Zatem - nie tylko świadczymy najwyższej klasy usługi budowlane, ale również robimy to w zgodzie ze środowiskiem!

Posiadamy niezbędny sprzęt, co umożliwia nam wykonywanie usług recyklingu. W parku maszynowym firmy znajduje się choćby kruszarka do gruzu budowlanego o sporej wydajności. Mamy też urządzenia, które umożliwiają sortowanie gruzów sypkich, jak również odzyskiwanie gruzu betonowego, szklanego oraz ceglanego.

Utylizacja materiałów budowlanych

Recykling gruzów i odpadów budowlanych - 1 Recykling gruzów i odpadów budowlanych - 2

Odpady budowlane to bardzo szerokie pojęcie. Od plastiku, przez papy, kleje czy foliowe opakowania, a nawet puszki po farbach czy innego rodzaju złom budowlany. Budowa generuje całe mnóstwo odpadów, których pozbycie się może być problematyczne. Na szczęście, dzięki nam nie muszą Państwo już się o to martwić!

Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą. Posiadamy nie tylko sprzęt niezbędny do utylizacji pozostałości z budowy, ale także wszelkiego rodzaju pozwolenia i certyfikaty, umożliwiające nie tylko zbieranie, ale i transport odpadów. Zatem - wystarczy zgłosić nam potrzebę odbioru gruzu pobudowlanego oraz jego lokalizację, a my zajmiemy się resztą!

Recykling gruzu betonowego

Recykling gruzów i odpadów budowlanych - 3 Recykling gruzów i odpadów budowlanych - 4

Co zrobić z gruzem betonowym, który pozostał po zakończeniu budowy? Zgłosić się do nas! Gospodarka takich materiałów to jedna z naszych specjalizacji. Posiadamy specjalne kruszarki do gruzu, które umożliwiają szybkie podzielenie budowlanych pozostałości na mniejsze części oraz późniejszy ich recykling.

Zajmujemy się nie tylko gruzem betonowym, ale także innymi odpadami, które zwyczajowo powstają przy każdej realizacji budowlanej. Kora asfaltowa czy gruz ceglany - oferujemy recykling również i tych materiałów.

Sortowanie materiałów sypkich

Każda realizacja budowlana to mnóstwo sypkich materiałów, które trudno zutylizować. Po jej zakończeniu automatycznie pojawia się pytanie - co zrobić z pozostałościami? Jest to szczególnie problematyczne w przypadku materiałów sypkich, które niechętnie przyjmowane są przez skupy złomu czy wysypiska śmieci.

Na szczęście, nie muszą Państwo zbytnio się tym przejmować. Na terenie Warszawy oraz najbliższych okolic stolicy rofesjonalnie zajmiemy się sortowaniem oraz recyklingiem sypkich pozostałości budowlanych. Dodatkowo, sami wywieziemy wszystkie sypkie odpady ze wskazanej przez Państwa lokalizacji.

Utylizację materiałów porozbiórkowych

Co zrobić z elementami pozostałymi po wyburzeniu jakiejś konstrukcji? My mamy na to sposób! Wykonujemy recykling materiałów porozbiórkowych. To proces bardzo przyjazny środowisku - nie tracimy bowiem miejsca na składowanie odpadów po rozbiórce, a przy tym zyskujemy możliwość ponownego użycia gruzu.

Jak postępujemy z materiałami po rozbiórce? Na wyposażeniu naszej firmy jest specjalna kruszarka do gruzu, która umożliwia szybką i łatwą likwidację resztek pozostałych po rozbiórce. Nasze kruszarki pozwolą na szybkie pozbycie się problemu, a dodatkowo, są mobilne dzięki czemu usługę wykonać możemy w dowolnie wskazanym przez Państwa miejscu.

Sprzęt to podstawa

W posiadaniu naszej firmy jest sprzęt umożliwiający przeprowadzenie recyklingu materiałów budowlanych. Dysponujemy maszynami, które pozwalają na kruszenie oraz przesiewanie materiałów, co z kolei pozwala na szybkie i sprawne wykonanie czynności związanych z recyklingiem odpadów budowlanych czy rozbiórkowych.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się